Nuix | Nuix Legal Hold
15865
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15865,page-child,parent-pageid-15581,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Nuix Legal Hold

Szybki i wydajny system do powiadamiania i śledzenia zgodności dokumentów, które podlegają prawnemu obowiązkowi przechowywania.

Nuix Legal Hold jest ważną częścią procesu sądowego, łącznie z zachowaniem wszystkich form informacji istotnych dla sprawy. Nuix Legal Hold umożliwia organizacjom zarządzanie  prawnym obowiązkiem przechowywania dokumentów i automatyzację zadań.

Nasze oprogramowanie oferuje wiele korzyści dla przedsiębiorstw, co powoduje łatwiejsze i skuteczniejsze przetwarzanie spraw. Oto kilka korzyści:

  • Wysyłanie powiadomień związanych z konserwacją, przechowywaniem, ochroną dokumentów.
  • Usprawnienie procesu za pomocą szablonów, aby przyspieszyć proces powiadamiania i ponownego publikowania istniejących dokumentów w kilka sekund.
  • Połączenie Nuix Legal Hold z Nuix Collection i eDiscovery pozwala na tworzenie kompletnych cyfrowych przepływów pracy.