Nuix | Zachowanie ładu informacyjnego
15581
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15581,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Zachowanie ładu informacyjnego

Rozwiązania zarządzania informacjami Nuix pozwalają skutecznie budować ramy zarządzania w organizacji, ograniczać koszty i ryzyko oraz zapewniać zgodność procedur.

Narzędzia Nuix dają możliwość realizowania polityki zarządzania ryzykiem, przygotowania danych do audytu i optymalizacji zasobów IT i bezpieczeństwa. Pozwalają  na spojrzenie na ogromne ilości niestrukturalnych danych, jednocześnie minimalizując koszty ich przechowywania i dbając o ochronę danych wrażliwych.

Nuix Legal Hold

Szybki i wydajny system do powiadamiania i śledzenia zgodności dokumentów, które podlegają prawnemu obowiązkowi przechowywania.

Nuix Voice

Narzędzie służące do przetwarzania rozmów nagranych i prowadzonych na żywo na transkrypty gotowe do analizy, wyszukiwania i dodatkowego przetwarzania.

Nuix Sensitive Data Finder (SDF)

Sensitive Data Finder (SDF) jest implementacją silnika Nuix do wyszukiwania plików w czasie rzeczywistym, zamiast ich indeksowania, a dopiero potem szukania.