Nuix | Rozwiązania eDiscovery
15522
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15522,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Rozwiązania eDiscovery

Nuix dostarcza zintegrowane rozwiązania eDiscovery, które zapewniają niezawodność w całym procesie postępowania dowodowego.

Technologia Nuix daje pełny wgląd w najróżniejsze źródła danych, dzięki czemu można szybko podejmować decyzje i wyciągać cenne wnioski. Narzędzia Nuixa umożliwiają gromadzenie, przetwarzanie, wyszukiwanie, analizę i przegląd danych, a także generowanie raportów. Wszystko to w oparciu o zachowanie integralności i ochrony prawnej danych.

Nuix Collector

Specjalistyczne narzędzie do zdalnego pobierania, przeglądania, ekstrakcji i usuwania danych za pomocą zewnętrznego dysku twardego, dysku flash USB lub sieci.

Nuix Director

Zautomatyzowana aplikacja internetowa, która pomaga wyszukiwać, analizować i przeglądać istotne dane, a także umożliwia ona proces eDiscovery.

Nuix eDiscovery Workstation

Nuix eDiscovery Workstation bezpośrednio indeksuje praktycznie wszystkie formy niestrukturalnych danych, w dowolnym języku.

Nuix Management Server

Nuix Management Server umożliwia zarządzanie wieloma licencjami użytkownika końcowego, znajdującymi się na jednym kluczu sprzętowym.

Nuix Sensitive Data Finder (SDF)

Sensitive Data Finder (SDF) jest implementacją silnika Nuix do wyszukiwania plików w czasie rzeczywistym, zamiast ich indeksowania, a dopiero potem szukania.

Nuix Voice

Narzędzie służące do przetwarzania rozmów nagranych i prowadzonych na żywo na transkrypty gotowe do analizy, wyszukiwania i dodatkowego przetwarzania.

Nuix Web Review & Analytics

Aplikacja internetowa, która pozwala na bezpieczny dostęp do analizowanych spraw dla wielu śledczych. Zaprojektowana w celu wyszukiwania, analizowania i oznaczania (tagowania) danych sprawy przy użyciu przeglądarki internetowej.