Nuix | Nuix Voice
15820
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15820,page-child,parent-pageid-15559,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Nuix Voice

Narzędzie służące do przetwarzania rozmów nagranych i prowadzonych na żywo na transkrypty gotowe do analizy, wyszukiwania i dodatkowego przetwarzania. Nuix Voice może wyszukiwać i analizować ludzką mowę obok e-maili, wiadomości tekstowych, dokumentów, czatów i danych z wielu innych źródeł.

Funkcje:

Przeprowadzanie pełnego spektrum analiz komunikacji
Wykonuje analizy tekstowe i przeszukuje wszystkie komunikaty: e-mail, SMS, chaty, rejestrowane rozmowy telefoniczne – i buduje dokładne i bogate w treść terminy oraz analizuje wzorce komunikacji.

Uchwyć każdy szczegół
Automatyczne wykrywanie konkretnych słów kluczowych lub fraz podczas przetwarzania, a także ekstrahowanie metadanych: nastroju i emocji, płci rozmówcy, ciszy, czasu wypowiadania słów.

Konwersja godzin rozmów w kilka minut
Konwersja ponad 100 godzin nagranego dźwięku lub wideo na tekst, w ciągu zaledwie jednej godziny czasu zegarowego na jednym urządzeniu.

Audio-wyszukiwanie dla każdego
Automatycznie konwertuje mowę w każdym pliku audio lub wideo na tekst w celu szybszej i łatwiejszej analizy bez konieczności kosztownego i czasochłonnego spisywania ręcznego.