Nuix | Bezpieczeństwo i ochrona danych wrażliwych
15559
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15559,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Bezpieczeństwo i ochrona danych wrażliwych

Rozwiązania Nuix dostarczają wiarygodnych informacji, które pomagają zapobiegać cyberatakom oraz zagrożeniom wewnętrznym, terroryzmowi, oszustwom i przestępczości zorganizowanej.

Podejście Nuixa łączy możliwości wykrywania ataków i zapobiegania im, monitorowania w czasie rzeczywistym, reagowania na zdarzenia zagrożenia danych wrażliwych oraz budowania strategii bezpieczeństwa w organizacjach.

Nuix Collector

Specjalistyczne narzędzie do zdalnego pobierania, przeglądania, ekstrakcji i usuwania danych za pomocą zewnętrznego dysku twardego, dysku flash USB lub sieci.

Nuix Investigation & Response

Zaawansowane narzędzie analityczne służące do segregowania, przetwarzania, analizowania i eksportu informacji z ogromnych ilości danych pochodzących z różnych źródeł.

Nuix Investigation Plus Lab

Zestaw zaawansowanych narzędzi ułatwiających śledczym zbieranie, przetwarzanie, analizę, przeglądanie i przedstawianie dowodów elektronicznych.

Nuix Voice

Narzędzie służące do przetwarzania rozmów nagranych i prowadzonych na żywo na transkrypty gotowe do analizy, wyszukiwania i dodatkowego przetwarzania.

Nuix Sensitive Data Finder (SDF)

Sensitive Data Finder (SDF) jest implementacją silnika Nuix do wyszukiwania plików w czasie rzeczywistym, zamiast ich indeksowania, a dopiero potem szukania.