Nuix | Nuix Evidence Mover
15833
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15833,page-child,parent-pageid-15572,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Nuix Evidence Mover

Nuix Evidence Mover jest samodzielnym program Windows, który wykonuje bezbłędne kopiowanie danych.

Kopiowanie lub przenoszenie danych o dużym znaczeniu, takich jak plików dowodowych, jest kluczowym zadaniem. Zazwyczaj system Windows kopiuje dane bez problemu, ale czasami dane nie docierają nienaruszone. Aby zapewnić bezbłędne kopiowanie danych z jednego miejsca do drugiego należy użyć Nuix Evidence Mover.

Funkcje:

Doskonałe kopie – Nuix Evidence Mover automatycznie zapewnia, że wszystkie pliki w lokalizacji docelowej zawierają doskonałe kopie wszystkich plików z lokalizacji źródłowej. Nuix Evidence Mover automatycznie wykonuje oddzielanie hashy MD5 od:

  • każdego pliku źródłowego,
  • danych, które są przekazywane,
  • pliku docelowego.

Jeśli którykolwiek z tych trzech hashów nie pasuje do siebie podczas procesu kopiowania, dane zostaną skopiowane jeszcze raz, aż wszystkie trzy hashe się zgadzają.

Nuix Evidence Mover tworzy dziennik każdego pliku skopiowanego jak również wystąpienia jakichkolwiek błędów. Rejestr umożliwia zapis procesu kopiowania, a także może pomóc udokumentować problemy z dyskiem w warunkach laboratoryjnych.

Rekurencyjne indeksowanie folderu – Po włączeniu tej funkcji, Nuix Evidence Mover skopiuje wszystkie podkatalogi i całą ich zawartość. Pozwala to na wykonanie pełnej kopii katalogu, niezależnie od tego jak wiele podkatalogów i plików zawiera. Nuix Evidence Mover automatycznie tworzy niezbędne foldery na stronie docelowej.

Kopiowanie tylko plików brakujących albo różniących się od źródłowego – Gdy plik w miejscu docelowym już istnieje, Nuix Evidence Mover automatycznie hashuje oba pliki, aby zapewnić, że kopia w lokalizacji docelowej jest dokładnie taka sama jak w lokalizacji źródłowej. Jeśli pliki są takie same, nie są kopiowane. To może zaoszczędzić czas, zwłaszcza gdy wybrane miejsce znajduje się na innym komputerze. Jeśli dwa pliki nie są takie same, Nuix Evidence Mover skopiuje plik źródłowy i zastąpi nim plik docelowy.