Nuix | Analizy śledcze
15572
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15572,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Analizy śledcze

Zaawansowane oprogramowanie kryminalistyczne Nuix umożliwia pobieranie, selekcję i segregowanie (Triage), przetwarzanie, analizę i przeglądanie ogromnej ilości danych cyfrowych w obrębie jednej platformy.

Nuix pomaga usprawnić złożoną i czasochłonną analizę danych, zapewniając  rozwiązanie sprawy znacznie szybciej. Badania często obejmują dowody z wielu różnych urządzeń, a także z chmury. Nuix umożliwia ich pobieranie oraz analizowanie wszystkich danych cyfrowych w jednym widoku, wyszukiwanie kluczowych elementów oraz tworze powiązań między nimi.

Nuix Collector

Specjalistyczne narzędzie do zdalnego pobierania, przeglądania, ekstrakcji i usuwania danych za pomocą zewnętrznego dysku twardego, dysku flash USB lub sieci.

Nuix Evidence Mover

Nuix Evidence Mover jest samodzielnym program Windows, który wykonuje bezbłędne kopiowanie danych. Kopiowanie lub przenoszenie danych o dużym znaczeniu, takich jak plików dowodowych, jest kluczowym zadaniem.

Nuix Investigations & Response

Zaawansowane narzędzie analityczne służące do segregowania, przetwarzania, analizowania i eksportu informacji z ogromnych ilości danych pochodzących z różnych źródeł.

Nuix Investigation Plus Lab

Zestaw zaawansowanych narzędzi ułatwiających śledczym zbieranie, przetwarzanie, analizę, przeglądanie i przedstawianie dowodów elektronicznych.

Nuix Sensitive Data Finder (SDF)

Sensitive Data Finder (SDF) jest implementacją silnika Nuix do wyszukiwania plików w czasie rzeczywistym, zamiast ich indeksowania, a dopiero potem szukania.

Nuix Voice

Narzędzie służące do przetwarzania rozmów nagranych i prowadzonych na żywo na transkrypty gotowe do analizy, wyszukiwania i dodatkowego przetwarzania.

Nuix Web Review & Analytics

Aplikacja internetowa, która pozwala na bezpieczny dostęp do analizowanych spraw dla wielu śledczych. Zaprojektowana w celu wyszukiwania, analizowania i oznaczania (tagowania) danych sprawy przy użyciu przeglądarki internetowej.